Wakacje z partnerem lub z kumpelą?

Odpoczynek z partnerem lub z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa czy Twoi zbzikowani oraz dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć zalety oraz wady.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – walory
Jeśli wakacje są na plaży, na kempingu czy też analogicznych okolicznościach – dużo osób odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimkolwiek tematem. To też całe ogrom imponującego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się radami oraz sztuczkami – w ostateczności towarzysze są bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – plusy
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednak czasem niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o znakomicie gładką skórę, czy idealnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.