Profesjonalne centrum opieki nad mamą oraz dzieckiem – ginekolodzy oraz pediatrzy

Aktualnie kobiety zazwyczaj dowiadują się o ciąży to właśnie dzięki ogólnodostępnym, tanim testom ciążowym. Ich ogromna czułość pozwala wykryć hormon HCG już w ciągu kilku dni od zapłodnienia. Pierwsza reakcja na wieść o tym, że pod sercem przyszłej mamy rozwija się nowe życie bywa różna. Niezależnie od niej przed każdą kobietą staje niemniej jednak dylemat „komu powierzyć los własny i swojego nienarodzonego jeszcze maleństwa?”.

http://centrummama.pl/zakres-uslug/endokrynologia-ginekologiczna

Rozwój ginekologii i położnictwa w Polsce
Dziś w naszym kraju znajduje się coraz to więcej specjalistycznych ośrodków ginekologiczno-położniczych, w których przyszłe rodzicielki mogą liczyć na fachową opiekę związaną z okresem ciąży i połogu.
W obszernym zakresie ich usług znajdują się między innymi:
•    badania diagnostyczne;
•    opieka endokrynologiczno-ginekologiczna;
•    ochrona położnicza;
•    diagnostyka prenatalna;
•    poradnia urologiczna;
•    poradnia neonatologiczna;
•    szkoła rodzenia.
Zdrowie młodej rodzicielki jest najważniejsze, wskutek tego też całościowe, szczegółowe badania na każdym etapie ciąży muszą być prowadzone przez ekspertów dysponujących nie jedynie wysokiej klasy sprzętem, niemniej jednak przede wszystkim także ekspercką wiedzą z obrębu położnictwa, ginekologii i endokrynologii.
Pomyślne rozwiązanie to dopiero rozpoczęcie macierzyństwa
Nowo narodzone maleństwo daje bezmiar radości, niemniej jednak także o jego zdrowie wypada dbać ze szczególnym zaangażowaniem. Już od pierwszych dni życia rodziciele mogą posiadać wpływ na dalszy rozwój własnego dziecka, skutkiem tego także zapewnienie mu fachowej opieki pediatrycznej to ich najistotniejszy obowiązek.
Dobre ośrodki pediatryczne
W ośrodkach medycznych świadczących specjalistyczne usługi z obrębu pediatrii dla dzieci komponowane są fenomenalne warunki medyczne. Lekarze troszczą się nie tylko o zdrowie swoich najmłodszych pacjentów, jednak także o ich komfort i solidne samopoczucie, które ma prawo rzutować na wyniki leczenia. Jednym z takich ośrodków jest krakowskie centrum ginekologii oraz pediatrii „MAMA”, w jakim każdego dnia z usług fachowców korzystają kobiety i rodziny z całej Polski.